Veseli i “Big Brother Albania” publikon foto me të dashurën

1 min lexim

Ish-konkurrenti i “Big Brother Albania” Vesel Kurtishaj ka njoftuar për lidhjen e re.

Përmes një postimi në rrjetin social Facebook ai ndau imazh krah partneres së tij.

Image

Dyshja në këtë imazh shiheshin të lumtur krah njëri tjetrit dhe mori komente të shumta miqtë dhe fansat.

Theksojmë se e dashura e Veselit është këngëtarja, Frosina Muji. 

Previous Story

Marok, të paktën 15 të vdekur në një aksident autobusi

Next Story

U zunë për parkimin para hotelit; pranga laçjanit që vrau tepelenasin

Latest from Blog