“Të dua, kena me fjet bashkë sonte”/ Çmendet rrjeti pas deklaratave të çiftit më të ri në BBVA

1 min lexim

Hyrja e Shpatit në shtëpi ka trazuar “ujërat”. Menjëherë sapo hyri ai krijoi afrimitet me Nitën dhe Dean.

Me këtë të fundit ka patur më shumë ngacmime, ndërsa ishte Dea ajo që kërkoi nga ai të njiheshin pak më shumë me njëri-tjetrin.  Nga ana tjetër, në darkën pas spektaklit të kaluar, Nita deklaroi se ata njihen nga jashtë pasi kanë patur “diçka” bashkë.

Nita tha se historia mes tyre ka ndodhur disa vite më parë dhe se mes tyre, ka patur një puthje.

Nita dhe Shpati patën një keqkuptim pas zinxhirit të shpëtimit ku këngëtarja nuk shpëtoji Shpatin. Por, një video që po qarkullon në rrjet duket se keqkuptimet janë zgjidhur dhe të dy banorët i shprehin dashurinë njeri-tjetrit. 

“Të dua”, i thotë këngëtarja Shpatit, ndërsa ai i thotë se do flen bashkë sonte.

Previous Story

​Deçani së shpejti me Qendër të Trashëgimisë Kulturore

Next Story

Trajneri i Manchester Utd thur elozhe për Bruno Fernandesin

Latest from Blog