Struga Trim Lum kthehet me pikë të plota nga Shkupit

1 min lexim

Skuadra shqiptare, Struga Trim Lum, po shkon drejt rrugës së titullit të parë të kampionit të Maqedonisë së Veriut.

Struganët shënuan fitore në Shkup, me rezultat 1:0 ndaj Rabotniçkit, në takimin e javës së 24-të.

Futbollisti Malevski në minutën e 28-të ka shënuar për fitoren e skuadrës shqiptare.

Struga Trim Lum kryeson me 46 pikë, ka katër me shumë se Shkupi dhe Rabotniçki zë vendin e tetë me 24 sosh.

Previous Story

Tirana merr një pikë në Ballsh

Next Story

Tjetër dëmtim i rëndë për Richarlison?

Latest from Blog