​Sot mot me diell e vranësira të pakta

1 min lexim

Sot mbi vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe me vranësira të pakta.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -5 deri 1 gradë.

Kurse maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet 10 dhe 17 gradë Celsius.

Pritet të fryejë erë e lehtë deri në mestare nga drejtimi i lindjes dhe juglindjes.

Previous Story

Ismajli lëndohet, Empoli pëson në fund në Bergamo

Next Story

Boston e Philadelphia synojnë kreun në Lindje

Latest from Blog