“Shtinja lapsin vet”, Don Xhoni publikon veturat e tij super-luksoze

1 min lexim

Rep-artist nga Drenica, Don Xhoni vazhdon të tregojë në rrjete sociale jetën e tij super-luksoze.

Sot, ai në InstaStory ka publikuar disa fotografi të veturave të tij super-luksoze.

“Shtinja lapsin vet”, shkroi ai krahas disa fotove të veturave të tij.

Image

Kënga e fundit e artistit titullohet “Katile” dhe u pëlqye nga publiku. 

Previous Story

SHBA: Këshilli i Sigurimit t’i kërkojë Rusisë të ndalë kërcënimet bërthamore

Next Story

Shqipëria planifikon blerjen e gjashtë dronëve luftarakë nga Turqia

Latest from Blog