Shokohet Efi – Përleshje fizike në emision

1 min lexim

Efi Dhedhes, ish-banorja e Big Brother Vip Albania që u bë dhe shumë e dashur për publikun, ka rënë pre e një kamere të fshehtë në emisionin ‘Ndryshe’.

Dy moderatorët kanë nisur përplasjet për pyetjet dhe në në një moment debati ka përfunduar në përplasje fizike.

Në videon më poshtë ish banorja shihet e hutuar nga ngjarja, ndërsa vazhdimisht pyet nëse e kanë seriozisht atë debat.

Kujtojmë se vetëm primen e kaluar Efi pati dhe një përplasje me Kiarën, ku kjo e fundit u shfaq mjaft e zhgënjyer nga reagimet e ish konkurrentes.

Previous Story

Pejë: Vdes një foshnje gjatë lindjes, Policia po e heton rastin

Next Story

​Mbappe: Për momentin po e mendoj vetëm PSG-në

Latest from Blog