Shakira shihet duke ndekur ndeshjet e djalit të saj, pak ditë pasi u fotografia me Piquen në zyrën ligjore për divorcin e tyre

5 mins read

Shakira pati shumë mbështetje të mërkurën teksa ndoqi ndeshjen e bejsbollit të djalit të saj në Barcelonë, Spanjë.

Yllit të popit iu bashkuan shumë të rritur, të cilët e rrethuan atë në një stol, ndërsa shikonin ndeshjen e Milanit, nëntë vjeç, shkruan DailyMail.

Dalja e saj familjare vjen një javë pasi këngëtarja u pa jashtë një firme ligjore me ish-partnerin e saj Gerard Pique, 35 vjeç, mes përpjekjeve të tyre për të zgjidhur procedurat e divorcit pas ndarjes së tyre tronditëse në qershor.

Shakira dukej e ashpër por e relaksuar e veshur me një bluzë jeshile të errët, të cilën e kombinoi me pantallona të holla që theksonin figurën e saj trupore.

Ajo e ngriti shtatin e saj me një palë çizme të zeza të markës “Prada”.

Këngëtarja e mbajti pjesën tjetër të pamjes së saj mjaft minimale, por shtoi një byzylyk të hollë të zi, të zbukuruar me stufa të mëdha argjendi dhe kishte vënë një palë syze dielli.

Flokët e saj të gjatë në ngjyrë karamel, të cilat i arrinin pothuajse deri në shpinë, ishin të stiluara drejt dhe në mënyrë dramatike.

Shakira u ul në një stol prej betoni pas një gardhi metalik ndërsa shikonte ndeshjen ndërsa dielli filloi të perëndonte.

Pranë saj ishte një burrë i moshuar i veshur me një këmishë me vija, xhinse dhe atlete të markës “Nike”.

Një grua e ulur në anën tjetër ishte e veshur me një bluzë të zezë dhe si ajo ashtu edhe Shakira pinin pije në kanaçe.

Dy burra të tjerë në buzë të stolit dukeshin të relaksuar, të cilët ishin veshur me bluza polo dhe pantallona të shkurtra.

Ndërsa Milani ishte në lojën bejsbollit, Shakira mund të shihej duke u argëtuar me djalin e saj më të vogël Sasha, shtatë vjeç.

Ai ishte i veshur me një bluzë të zezë me pantallona të shkurtra bardh e zi.

Dalja familjare e Shakiras pason një takim javën e kaluar me ish-partnerin e saj Gerard Pique, teksa ata u përpoqën të arrinin një marrëveshje për ndarjen e tyre.

Ish-çifti janë parë jashtë zyrave të një studioje ligjore, ku po takoheshin për të zbardhur detajet.

Këngëtarja “Hips Don’t Lie” foli për herë të parë për ndarjen e saj të papritur nga Gerard pas 12 vitesh së bashku dhe rritjen e dy fëmijëve në një intervistë të re për revistën “Elle Magazine” – edicioni i muajit tetor.

Megjithatë, ajo vendosi të mos komentojë lidhjen e ish-burrit të saj me një vajzë të re.

Këngëtarja u shpreh e sinqertë se sa e vështirë ka qenë jeta pasi marrëdhënia e saj me futbollistin është shpërbërë.

Image
Previous Story

Banorët e Iziumit në vështirësi, gjashtë muaj pas pushtimit rus

Next Story

19-vjeçari u ekzekutua nga bandat në Shkodër! Nëna e tij ndihet e kërcënuar për jetë, kërkon ndihmë dhe drejtësi

Latest from Blog