Ratkoceri me vlerësim të lartë për Festivalin e Teatrove në Shkup: I dhanë kuptim festimeve të nëntorit

/
1 min lexim

Gazetari i të përditshmes Koha, Arben Ratkoceri nëpërmes një shkrimi në rrjetet sociale ka vlerësuar se koncerti i Dua Lipës në Tiranë dhe Festivali i Teatrove në Shkup dhe spektakli i tifo – grupit “Ballistët”  në Tetovë,  ishin aktivitetet më dinjitoze dhe i dhanë kuptim festimeve të nëntorit.

“Dua Lipa në Tiranë, Festivali i Teatrove në Shkup dhe spektakli i tifo – grupit “Ballistët”  në Tetovë,  ishin aktivitetet më dinjitoze dhe i dhanë kuptim festimeve të nëntorit”, ka shkruar Ratkoceri mes tjerash.

Kujtojmë, Dua Lipa në Tiranë në këtë 28 nëntorë morri pasaportën dhe nënshtetësinë shqiptare dhe bëri koncert mbreslënës në sheshin e Tiranës.

Kurse Festivali i Teatrove në Shkup është organizuar për 12 dit rresht nën mbështetje të Ministrisë për Sistem Politik të udhëhequr nga Artan Grubi.

Previous Story

​Braktisja e madhe e Shqipërisë, familjet emigrojnë, në shkolla mungojnë 17.543 nxënës

Next Story

Artileria ukrainase nuk po i lë askund vend ushtarëve rusë – pamje nga aksioni ushtarak që i kushtoi shtrenjtë Kremlinit

Latest from Blog

PSG shuan heshtjen

Duke folur për Téléfoot këtë mëngjes, këshilltari sportiv i Paris Saint-Germain, Luís Campos foli për marrëveshjen