Poloni – Holandë, publikohen formacionet zyrtare

1 min lexim

Poloni – Holandë, publikohen formacionet zyrtare!

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes mes Polonisë dhe Holandës, e vlefshme për Ligën e Kombeve.

Holanda i prin grupit A4 dhe me një fitore eventuale sonte do ta siguronte thuajse vendin e parë në grup.

Në anën tjetër, Polonia gjendet në vendin e tretë me katër pikë dhe qëllimi i tyre është përgatitja sa më e mirë për Kupën e Botës që nis në nëntor.

Previous Story

19-vjeçari u ekzekutua nga bandat në Shkodër! Nëna e tij ndihet e kërcënuar për jetë, kërkon ndihmë dhe drejtësi

Next Story

SHBA: Këshilli i Sigurimit t’i kërkojë Rusisë të ndalë kërcënimet bërthamore

Latest from Blog