​Ngjarjet e datës 6 gusht

1 min lexim

Nën përkujdesjen e kryetarit të Komunës së Mitrovicës, Bedri Hamza, organizohet aktivitet përkujtimor me rastin e 12-vjetorit të ndarjes nga jeta të veprimtarit të shquar të çështjes kombëtare Sabit Veseli.

(Mitrovicë, ora 11:00)

Lidhja Demokratike e Kosovës mban konferencë për medie.

(Selia e LDK-së, Prishtinë, ora 13:00)

Previous Story

Vranë 20 persona dhe plagosën 18 të tjerë/ Shteti Islamik merr përgjegjësinë e sulmeve në Kabul

Next Story

Ja çfarë vlerësojnë vërtetë meshkujt tek një femër

Latest from Blog