Lajm i keq për Deschamps

1 min lexim

Lajm i keq për Deschamps në prag të Botërorit, Kamara dëmtohet  dhe humbet Katar 2022!    

Lajm i keq për Francën. Boubacar Kamara, i cili ishte thirrur nga Deschamps në vend të Rabiot për ndeshjet e Nations League, ka kryer vizitat mjekësore për shkak të një dëmtimi dhe do të mungojë të paktën 2 muaj.

Një dëmtim i rëndë i gjurit, raporton kombëtarja franceze, do ta detyrojë djaloshin të humbasë edhe Kupën e Botës 2022.

Mesfushori i Aston Villa i thotë lamtumirë Katar 2022.

Previous Story

​Njohja e pensioneve me Kroacinë, Rama: Përfitojnë rreth 3 mijë

Next Story

Interpol arreston1333 persona, duke ju sekuestruar 33 tonë drogë me vlerë mbi 717 000 000 dollarë

Latest from Blog