Ku po i dhemb ish-kryepolicit, tani deputet i PDK-së?!

1 min lexim

Ky deputeti i PDK-së, dikur Drejtor i Policisë së Republikës Rashit Qalaj, lëre që çdoherë gabon në postimet e tij kur shkruan, mirëpo vazhdon me “budallaki” edhe kur flet!

Çfarë halli keni, me policët serbë të vetdorëhequr?!

Ke harruar që ti kryepolic i Republikës së Kosovës se; ata policët serbë, të cilët janë dorëhequr në mënyrë demonstrative, ishin “rojat e urës”.

Çfarë po iu mundon, pse “rojat e urës”, dikur kriminelë, pastaj zyrtarë të uniformuar të Policisë dhe tani të dorëhequr?!

Ti deputet analfabet, fillimisht duhet të mësosh të shkruash pa gabime drejtshkrimore, sepse je i ulur në karrigen e ligjvënësit.

Lexo dhe mëso, ti deputet i PDK-së!

Marre është një deputet, gjatë shkrimeve – postimeve me gabu, nuk është marre me lexu dhe mësu.

Image

Postimi i Rashit Qalajt
Previous Story

​Katari do të furnizojë Gjermaninë me gaz

Next Story

Pendarovski: Gjermania, partner kyç i RMV-së

Latest from Blog

PSG shuan heshtjen

Duke folur për Téléfoot këtë mëngjes, këshilltari sportiv i Paris Saint-Germain, Luís Campos foli për marrëveshjen