Festivali “Sunny Hill” – momenti kur Dua Lipa bën shqiponjën

1 min lexim

Sonte (e premte) po vazhdon nata e dytë e festivalit të njohur “Sunny Hill”, i cili po mbahet në Gërmi.

Edhe kjo mbrëmje solli yje të shumtë për të performuar si nga tregu ndërkombëtar ashtu edhe nga ai vendor.

Në mesin e shumë artistëve për publikun shqiptar do të performonin edhe J Balvin dhe Mahmood.

Image

Dua Lipa

Dua Lipa, e cila elektrizoi skenën në natën e parë të “Sunny Hill”, po vazhdon të jetë e pranishme për të parë paraqitjet e këngëtarëve të tjerë.

Në një moment të publikuar në InstaStory nga motra e saj, Rina Lipa, ylli shqiptar është parë duke e bërë shqiponjën para turmës.

Krijuesja e hitit “Love Again” është shprehur e lumtur që është rikthyer sërish në vendlindjen e saj në Kosovë.

Ajo sot u nderua me titullin Ambasadore Nderi e Republikës së Kosovës nga presidentja Vjosa Osmani.

Previous Story

Dy kartonë të kuq dhe 3 gola

Next Story

Ilir Meta i prerë: Do rrëzojmë regjimin! Rama i korruptuar dhe i dështuar, e ka mbyllur kapitullin

Latest from Blog