Durim Halimi gati projektin e ri, missi i njohur në klip

1 min lexim

Ai jo vetëm është këngëtar por shkruan edhe tekste mjaft interesante. Madje dhe tekstin e këngës më të re që pritet të dalë për pak ditë ai vetê e ka shkruar.

Eshtë fjala për këngëtarin Durim Halimi që sapo ka xhiruar edhe klipin e projektit të ri me regjisor Vullnet Halili e do të quhet ” Veç për ty”.

Mësojmë se muzika është krijuar nga Lior Binyamim ku në klip merr pjesë dhe modelja Angjela Jakimoska apo Miss Europe Maqedonia e vitim 2020.

Të gjithë janë në pritje të projektin i cili vjen pas suksesit të këngës “Zemren gur”.BS

 

Previous Story

“Unë nuk shoh drejtësi në këtë luftë”: Ushtari rus denoncon pushtimin

Next Story

Atentat me armë zjarri në Elbasan/ Vritet me breshëri plumbash Madrit Ulqinaku teksa futej në makinë, autori 20-vjeçar në kërkim

Latest from Blog