Erick Cantona përdor ende telefonin legjendar

Eric Cantona vazhdon të përdorë një celular Nokia që nga koha kur vendosi të tërhiqej nga futbolli. Futbollisti francez që luajti për Manchester United nga viti 1992 deri në vitin 1997 dhe

Për pak krisi grushti

Një episod i pazakontë ndodhi në fund të një ndeshjeje tenisi në Orleans Chellenger. Më konkretisht, në përfundim të takimit mes Corentin Moutet dhe Adrian Andreev, dy protagonistët u kapën me njëri-tjetrin

Klubi francez përzë algjerianin

Klubi i Brest në elitën franceze ka vendosur të ndërpresë kontratën e Youcef Bilaili. Algjeriani i cili u transferua tek Brest në janar duket se e ka “mbushur kupën” dhe drejtuesit nuk

1 2 3 4 5 212