Scaloni hodhi poshtë shqetësimet

Trajneri i Argjentinës, Lionel Scaloni hodhi poshtë shqetësimet për të ardhmen e skuadrës, pasi Lionel Messi dhe Angel Di Maria nuk konfirmuan nëse do të vazhdonin me dy herë kampionët e botës

Ansu Fati afër rikthimit në fushë

Ansu Fati po vazhdon rikuperimin e tij nga lëndimi. Ylli premtues spanjoll, Ansu Fati është akoma në fazën e rikuperimit të tij dhe Barcelona nuk po nxitohet, pasi nuk dëshirojnë të rrezikojnë

Remzi Ejupi takon presidentin e UEFA-s

Presidenti aktual i FC Prishtinës, Remzi Ejupi, ka marrë pjesë sot në Asamblenë e 27-të të Asosacionit Evropian të Klubeve. Asambleja në fjalë u organizua sot në Vjenë të Austrisë. Ejupi atje

1 259 260 261 262 263 318