Ferrara “bën copash” Cassanon

“Stuhia” nuk ndalet ndaj Antonio Cassano, i cili ka ndezur një polemikë të vërtetë me fjalët që tha për kampionatin (titullin) e fituar nga Maradona me Napolin. Ish-sulmuesi barez, gjatë podcast-it ‘Mucchio

Zyrtare: Kasami bëhet me skuadër të re

Futbollisti me prejardhje shqiptare, Pajtim Kasami edhe zyrtarisht është bërë me skuadër të re. Bëhet fjalë për gjigantin grek, Olympiacos, ku Pajtim Kasami ka nënshkruar kontratën e tij sot si lojtar i

Dybala gati për përballjen me Interin

Dybala gati për përballjen me Interin! Sulmuesi i Romës, Paulo Dybala është stërvitur pjesërisht me grupin këtë mëngjes dhe duket se është i gatshëm për të qenë pjesë e skudrës për duelin

1 2 3 4 212