Ekuadori barazon, Senegali rikthen epërsinë

Ndeshje e zjarrtë po zhvillohet në stadiumin “Khalifa International”, ku janë shënuar dy gola të shpejtë në përballjen mes Ekuadorit e Senegalit. Fillimisht, Kombëtarja e Ekuadorit arriti ta barazojë rezultatin në 1:1,

​Ky është presidenti i ri i Juventusit

Pas dorëheqjes së plotë të bordit të drejtorëve që ndodhi mbrëmjen e djeshme, Exor, kompania Holding e familjes Agnelli që kontrollon Juventusin, ka emëruar Gianluca Ferreron si presidentin e ri të klubit.

Vatnikaj ironizon serbët

Edison Vatnikaj ka folur në lidhje me përballjen mes Serbisë dhe Zvicrës. Gazetari ka dhënë një koment pikant për Kombëtaren serbe, të cilën duke e gjykuar nga 3 golat e pësuar ndaj

1 2 3 261