Oferta e re e Napolit dhe një marrëveshje…

Ka përfunduar negociatat mes Tottenhamit dhe Napolit, Ndombele është afër të bëhet një futbollist i ri napolitan. Detajet e fundit të kontratës janë duke u depozituar, por tashmë gjithçka ka qenë përfundimtare.

Policia tregon vendimin për Cristiano Ronaldon

Policia e Mersejsajd ka bërë të ditur se ka mbyllur zyrtarisht çështjen rreth Cristiano Ronaldos dhe ngjarjes së pakëndshme që ndodhi në prillin e këtij viti kur portugezi goditi një fëmijë me

Polemika edhe në La Liga

Në hapje të La Ligës, katalanasit barazuan 0-0 ndaj Rayo Vallecano. Në fund të pjesës së parë në stadiumin Camp Nou, pamë një detaj të diskutueshëm. Robert Lewandowski u rrëzua në zonën

Van Basten, çfarë sulmi publik

Njëherë e një kohë ishte Barcelona e Johan Cruyff, e para që fitoi në Evropë, pastaj e Guardiolës dhe Luis Enrique. Klubi Blaugrana tani po përballet me momentin më delikat në historinë

Ronaldo i mllefosur

Cristiano Ronaldo është i mllefosur për spekulimet e shumta rreth së ardhmes së tij. Ylli portugez ka dëgjuar versione të ndryshme rreth së ardhmes së tij deri tek refuzimet e shumta që

Besiktas interesohet për Dele Alli

Skuadra e Besiktas është e interesuar për mesfushorin ofanziv të Evertonit, Dele Alli. Siç raporton Fabrizio Romano, skuadra turke është duke i shqyrtuar të dyja opsionet; edhe blerjen, edhe huazimin. Prioritet për

1 2 3 172