Bayerni po kalon një moment të keq

1 min lexim

Bayern Munih po kalon një moment të keq në kampionatin gjerman të futbollit pas tre barazimeve dhe një humbjeje të marra në katër ndeshjet e fundit.

Një fillim aspak i mirë për kampionët në fuqi të Gjermanisë në Bundesgliga, deri në atë pikë sa fantazma e Thomas Tuchel ka filluar të rrotullohet rreth stolit të Julian Nagelsmann.

Nga Gjermania bëjnë të ditur edhe se mes lojtarëve që ish-trajneri i Chelsea-t do të donte në rast se do të zbarkonte në Bavari është edhe ai i Hirving Lozano.

Sipas Fox Sports, sulmuesi i Napoli-t pëlqehet prej kohësh nga Tuchel, i cili duket se do të kishte dashur ta merrte edhe në Londër te Chelsea në sesionet e fundit të merkatos.

Previous Story

Putin “zbret” në terren, u jep direktiva gjeneralëve për luftën

Next Story

Mos i prisni kurrë këto gjëra nga një burrë pa karakter!

Latest from Blog