Barcelona synon fitoren e pestë radhazi

Barcelona do të jetë nikoqire e Sevillas sonte, në ndeshjen e vlefshme për javën e 20-të në La Liga. Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 21:00, në stadiumin “Camp Nou”. Skuadra

PSG shuan heshtjen

Duke folur për Téléfoot këtë mëngjes, këshilltari sportiv i Paris Saint-Germain, Luís Campos foli për marrëveshjen e dështuar të huazimit për mesfushorin e Chelsea, Hakim Ziyech (29), e cila dështoi në minutën

Derbi i së dielës

Derbi i së dielës do të vendoset pa dyshim edhe nga zgjedhjet e bëra nga të dy trajnerët. Simone Inzagi dhe Stefano Pioli do të sfidojnë njëritjetrin nëpërmjet strategjive të ndryshme gjithmonë

1 2 3 2,449