Ahmeti: Jam pjesë e historisë së shqiptarëve në shekullin e kaluar dhe këtë shekull, për 44 vite njoh vetëm fitore

/
1 min lexim

Në emisionin Klan Debat kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim ka deklaruar se për 44 vite njeh vetëm fitore dhe asnjë humbje.

Duke lënë anash modestinë, Ahmeti ka thënë se është pjesë e historisë së shqiptarëve në dy shekujt e kaluar.

“Jam pjesë e historisë së shqiptarëve në dy shekujt e fundit. Pa modesti, jam krenar që brenda 44 viteve jetë, njoh vetëm fitore dhe asnjë humbje”, tha Ahmeti.

Previous Story

KOK-u nënshkruan memorandum bashkëpunimi me katër shtete

Next Story

Kurti fton bizneset private të investojnë në Kosovë

Latest from Blog

PSG shuan heshtjen

Duke folur për Téléfoot këtë mëngjes, këshilltari sportiv i Paris Saint-Germain, Luís Campos foli për marrëveshjen