Motrat Hajzeri sjellin “Sy lakmitarë”, një super baladë

Ashtu si edhe kishin paralajmëruar artistet e njohura të cilat janë edhe motra Vjollca dhe Emine Hajzeri kanë ardhur me një super baladë. Kënga mban titullin “Sy lakmitarë” dhe ka një klip mjaft të bukur realizuar nga RedMediaKS, ndërsa për tekstin dhe muzikën është kujdesur Arsim Bunjaku dhe orkestrim nga Florent Boshnjaku. Balada është vërtetë e bukur dhe mjaft e ndjerë e mund ta dëgjoni dhe ridëgjoni disa herë, ndërsa ka nisur të pritet mjaft mirë.

x

Check Also

Granit Ahmeti së shpejti godet me ‘Si hije’ (Video)

Një projekt që është në ardhje së shpejti që është realizuar nga këngëtari i njohur ...

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...