Ky është hiti më i ri nga Manii (Video)

Këngëtarja e njohur Manii vjen me një projekt ritmik të titulluar ‘Papi qulo’, një këngë e bukur dhe ritmike që e sjellë këngëtaren në formë më të mirë të mundëshme. E për këtë mjafton të shihet projekti i saj i ri i realizuar edhe me videoklip derisa këngëtarja vjen mjaft e zjarrtë. Në vazhdim klipi:

x

Check Also

Granit Ahmeti së shpejti godet me ‘Si hije’ (Video)

Një projekt që është në ardhje së shpejti që është realizuar nga këngëtari i njohur ...

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...