I këndon ‘Pikturës’ por së shpejti do bëhet një yll i vërtetë (Video)

Lola është tetë vjeçare, paraqitja e saj skenike ka qenë në moshën 6 vjeçare ndërkohë që këngët të cilat i ka realizuar titullohen: Pushimet dimërore, Piktura dhe Macja. Lola vijon mësimet në klasën e tretë dhe është anëtare e korit Siparantum Kids udhëhequr nga profesori Memli Kelmendi. ‘Piktura’ është publikuar muaj më herët ndërkohë që Lola është duke punuar edhe projekte të reja dhe është një nga këngëtaret më të njohura për fëmijë.

x

Check Also

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...

Alida Duka: Muzika është pasioni im që më zgjatë jetën

Një këngëtare shumë e njohur shqiptare që jeton e vepron në Gjermani, Alida ndryshe e ...