Granit Ahmeti së shpejti godet me ‘Si hije’ (Video)

Një projekt që është në ardhje së shpejti që është realizuar nga këngëtari i njohur Granit Ahmeti. Këngëtari atraktiv që jeton në Zvicër tashmë ka përfunduar videoprojektin e rradhës që flitet se është një super këngë e bukur e që nga publikimi i parë do të jetë një hit i vërtetë. Graniti në skenën shqiptare njihet si një prej meshkujve më të bukur dhe me një vokal të mahnitshëm. Projekti i tij pritet të publikohet në kanalin më të madh shqiptarë ArkivaShqip. Së shpejti vjen ‘Si hije’.

x

Check Also

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...

Alida Duka: Muzika është pasioni im që më zgjatë jetën

Një këngëtare shumë e njohur shqiptare që jeton e vepron në Gjermani, Alida ndryshe e ...