“Drama” një hit i ri nga Big Papi

“Drama” quhet projekti më i ri ardhur nga reperi i njohur Big Papi, një këngë me një klip mjaft të bukur. Vetëm pak orë pas lansimit në Youtube kënga ka nisur të pritet mjaft mir dhe të marrë komente pozitive, ndërsa është punuar me muzikë nga Granit Gashi dhe Celik Lipa me tekts nga Mercy dhe Big Papi e video realizuar nga XL Films.Por reperi nuk do të ketë vetëm këtë dhuratë për fundvit për ndjekësit e tij, ai shumë shpejt do të sjellë propjektin tjetër.

x

Check Also

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...

Alida Duka: Muzika është pasioni im që më zgjatë jetën

Një këngëtare shumë e njohur shqiptare që jeton e vepron në Gjermani, Alida ndryshe e ...