Dini Casanova vjen së shpejti me një projekt të ri por shumë ndryshe

Dini Casanova është duke bërë gati një videoprojekt të ri të cilin është duke e xhiruar jashtë vendit, ndonëse akoma nuk ka vendosur për lokacionin, ai thekson se kënga që e ka bërë do jetë ritmike e zhanrit Reggaton ndërkohë që pasiqë është kthyer nga Milano ai fillon aktivitetin e tij muzikorë për të bërë boom me projektin e ri. Mirëpo, krahas muzikës ai ka edhe një studio në Zvicër ku meret me fotosesione pasiqë fotografia është pasion i tij i jashtëzakonshëm.

x

Check Also

Pas duetit me Big Mamën dhe Kallashin, Gasso: Do isha martuar edhe me këngëtare

Njihet si një prej reperëve të ri por shumë të pashëm të skenës shqiptare, Gazmend ...

Alida Duka: Muzika është pasioni im që më zgjatë jetën

Një këngëtare shumë e njohur shqiptare që jeton e vepron në Gjermani, Alida ndryshe e ...