Tetovë: Kapen me marihuanë katër persona

Me 11.12.2018 rreth orës 22.30 në rrugën “Ilinden” në Tetovë janë arrestuar E.M.(21) nga Xhepcishti dhe A.O.(26), E.M.(25) dhe B.B.(26) nga Poroji, të cilët kanë qenë në veturën e parkuar “Renxh Rover” me targa të huaja dhe tek të cilat është gjetur marihuanë, transmeton Almakos.
Katër personat janë mbajtur në Stacionin Policor në Tetovë për zbardhjen e tërësishme të rastit./Almakos/

x

Check Also

Taravari tërheq buxhetin me rekomandim të VMRO-DPMNE dhe Mickocskit

Burime tona të afërta me koalicionin lokal ASH – VMRO në Gostivar, bëjnë me dije ...

Elezi: Me ndryshimet në Ligjin për tatimin mbi fitim vendosen kupona për donacionin në sport

Më shumë mbështetje për sportin nëpërmjet sistemit të bonave të donacionit, dispozita të reja moderne ...