Gostivar, gjendet e vdekur nje grua në rrugë

Në orët e hershme të mëngjesit të sotem, në rrugën “Beliçica” në Gostivar, një kalimtar rasti e ka gjetur një grua të shtrirë ne rrugë dhe e ka njoftuar policinë. Një ekip i ndihmës së shpejtë ka dalur në vendin e ngjarjes dhe ka konstatuar se gruaja ishte e vdekur. Ekipe te policisë po bëjnë inspektim të detajuar në vendin e ngjarjes pas çka do të japin informata të detajuara për identitetin e gruas si dhe shkaqet e vdekjes së saj.

x

Check Also

Taravari tërheq buxhetin me rekomandim të VMRO-DPMNE dhe Mickocskit

Burime tona të afërta me koalicionin lokal ASH – VMRO në Gostivar, bëjnë me dije ...

Elezi: Me ndryshimet në Ligjin për tatimin mbi fitim vendosen kupona për donacionin në sport

Më shumë mbështetje për sportin nëpërmjet sistemit të bonave të donacionit, dispozita të reja moderne ...