Kompania MSM Taxi Holding prej sot me numër të ri 13 075

Kompania MSM Taxi Holding prej sot me numër të ri 13 075

Kompania e mirënjohur e taksive  MSM TAKSI HOLDING me seli në Tetovë dëshiron ti informoj bashkëqytetarët dhe konsumatorët e tyre se nga data 09.02.2019 MSM TAKSI HOLDING do te bëj ndryshimin e numrave të kontakit në tel: 13-075.

Korrektësia, saktësia dhe privatësia e klientit janë  pasqyrë e jona ndër vite, të njejtat do te vazhdojnë të mbeten prioritet edhe ne vitet në vijim.

MSM TAKSI HOLDING, TETOVË

x

Check Also

Sylejmani: Ushtria e Kosovës dhe Ali Ahmeti

Ismet Sylejmani Urime për krijimin e USHTRISË SË KOSOVËS ilegali i famshëm, politikani atdhetar, drejtuesi ...

Taravari tërheq buxhetin me rekomandim të VMRO-DPMNE dhe Mickocskit

Burime tona të afërta me koalicionin lokal ASH – VMRO në Gostivar, bëjnë me dije ...