Gostivarasit tmerrohen nga fluturakja e çuditshme mbi qytet/FOTO

Një objekt i paidentifikuar fluturues mbrëmë ka shqetësuar banorët e Gostivarit. Fluturakja me formë të çuditshme dhe me shpejtësi të madhe kanë fluturuar mbi qytetin, informon pika.mk, duke u thirrur në lajme të portaleve lokale.

Sipas dëshmitarëve, fluturakja nuk ka lëshuar asnjë zhurmë, por ka lëvizur me shpejtësi të madhe. “A bëhet fjalë për UFO apo për diçka tjetër?!”, kjo është një dilemë mes gostivarasve. /pika.mk

x

Check Also

Trevës së Pollogut i shtohet edhe një Hafiz i ri

Dashmir Bexheti nga fshati Orashë e epërme nga komuna e Jegunovcit është hafizi më i ...

Ministri i arsimit, Dr.Arbër Ademi, priti në takim nobelisten tuniziane, Wided Bauchamaui

Ministri i arsimit dhe shkencës, Dr.Arbër Ademi, sot ka pritur në takim nobelisten tuniziane Wided ...