Gostivar, kapen dy persona me lëndë narkotike

Në rrugën regjionale Gostivar-Sushicë, në afërsi të një objekti hotelerik, dje mbrëma rreth orës 20 e 40 minuta, janë privuar nga liria 26-vjeçari A.M. nga fshati Balindoll dhe 25-vjeçari B.R. nga Gostivari.

Gjatë privimit nga liria, tek ata është gjetur marihuanë.

Punohet në zbardhjen e plotë të rastit.

x

Check Also

Taravari tërheq buxhetin me rekomandim të VMRO-DPMNE dhe Mickocskit

Burime tona të afërta me koalicionin lokal ASH – VMRO në Gostivar, bëjnë me dije ...

Elezi: Me ndryshimet në Ligjin për tatimin mbi fitim vendosen kupona për donacionin në sport

Më shumë mbështetje për sportin nëpërmjet sistemit të bonave të donacionit, dispozita të reja moderne ...