Due Palme bashkon vipat e Tiranës

Një seri eventesh ekskluzive janë zhvilluar këtë javë nëpër Tiranë. Mos u habisni pse nuk jeni njoftuar. Konceptimi i eventeve ishte i tillë që të mos kishte më shumë se 15 të ftuar.
Kantina e famshme italiane i kërkoi agjensisë së komunikimit Fenix ide për etiketat e saj dhe kurorën “Selvarossa” që sapo është shpallur më e mira në Itali.
Aktorë, biznesmenë, këngëtarë e gazetarë ishin kryesisht të përzgjedhurit për të degustuar etiketat e kantinës puljeze!
Shumica krahas degustimit pati mundësinë të personalizonte gotën e verës me të cilën do konsumojë në të ardhmen pijen më të dashur në botë.
Për më shumë hidhini një sy fotove!

x

Check Also

Ministri i arsimit, Dr.Arbër Ademi, priti në takim nobelisten tuniziane, Wided Bauchamaui

Ministri i arsimit dhe shkencës, Dr.Arbër Ademi, sot ka pritur në takim nobelisten tuniziane Wided ...

Abedin Zimberi shëtiti Stojançe Angellovin në Likovë

Abedin Zimberi dhe Stojançe Angelov, si veteranë të luftës të konfliktit të vitit 2001, vendosën ...